HC4: Fotosoutěž – Za rouškou 2021

Klub Amfora a výtvarné oddělení DDM Praha 4 – Hobby centrum 4 vyhlašují fotografickou soutěž „Za rouškou“.

„Za rouškou“ je fotografická soutěž DDM Praha 4 – Hobby centra 4 určená dětem i dospělým.
Soutěží se ve 3 kategoriích: 5 až 9 let (včetně), 10 až 14 let (včetně) a 15+ (bez omezení horní věkové hranice).
Více informací na: HC4online.cz

HC4: Fotosoutěž ZA ROUŠKOU 2021

Pravidla fotosoutěže:
Do soutěže mohou být přijaty až dva neupravené snímky (úpravy pomocí grafických SW editorů a filtry nejsou povoleny), které mohl jejich autor sám reálně pořídit. Upravené fotografie nebudou do soutěže přijaty.

Těšíme se na vaše reportážní fotky běžných činností, vašich každodenních povinností, starostí i radostí. Zachycení zajímavých momentů z běžného dne (fotografický žánr: reportáž, dokument, portrét).
Věříme, že nebudou chybět fotografie oblíbených nebo zajímavých míst pořízené při toulkách přírodou, záběry z procházek i vyjížděk do přírody (fotografický žánr: krajina, krajinný detail, makro).
Inspirace místem – ať už městem, ulicí, zákoutím – může být pro váš telefon nebo fotoaparát vzrušujícím zážitkem (fotografický žánr: architektura, street, industrial).

K soutěžním snímkům prosím připojte vždy autorovo jméno, příjmení, věk a případně i název fotografie. Snímky můžete zaslat elektronicky na e-mailovou adresu amfora@hc4.cz nejpozději do 15. března 2021.
Tři nejlépe hodnocené fotografie z každé kategorie budou na počátku dubna odměněny a fotografie vybrané porotou budou po dobu letních prázdnin vystaveny v Klubu Amfora DDM Praha 4 – Hobby centrum 4, Pujmanové 9.

Kategorie soutěže:
1. kategorie 5–9 let (včetně)
2. kategorie 10–14 let (včetně)
3. kategorie 15+

Složení poroty:
MgA. Libuše Jarcovjáková, pedagožka a fotografka
Bc. František Černohorský, pedagog
Denis Holub, student fotografie Autoři: DDM Praha 4 – Hobby centrum 4